RC letadla - eshop

Twister

Pro milovníky rychlých strojů přinášíme tento vymazlený stíhací letoun. Jedná se o rychlý, stabilní a spolehlivý model. Pokud si troufnete, můžete ho při přistání chytat do ruky.

Dvouplošník

Tento doma vyrobený model dvouplošníku je opravdu pěkný kousek. Je vyrobený z 6mm depronu. Dvouplošník statečně odolává náporu silného větru.

Piper 18

Piper 18 Super Cub je legendární americké letadlo, na kterém se naučilo létat na celém světě tisíce pilotů. Podívejte se, jak to s ním umí český pilot.

Model tryskového letadla

Zde Vám představíme model tryskového letadla. Model je vyroben ve velkém poměru, takže to není žádný prcek. Ten letoun opravdu budí respekt.

Acrus

V tomto videu Vám představíme krásný červený model Acrus. Jedná se o akrobatický speciál. Letadlo létá lehce, snadno se ovládá a nevydává příliš velký hluk.

Bellanca Decathlon

Ve videu se vám představí RC model letadla Bellanca Decathlon 480. Jedná se o středně velký letoun s poměrně dobrou ovladatelností a rychlostí.

RC Quater Scale Piper J3

Je tu první zkouška nového letadla RC Quater Scale Piper J3 . Na videu uvidíte, jak letadlo párkrát vzlétne a párkrát přistane. Naštěstí vše dopadne dobře a žádný karambol toto letadlo nečekal.

Model fw190

Jedná se o model nejlepšího německého stíhacího letounu z dob 2. světové války. Model je vyzdoben originálním nátěrem a i po letové stránce je velmi vydařený.

Start, let, přistání

Start, let, přistání. Takto jednoduše se dá popsat následující video.

RC B-25 Bomber

Na tomto hezkém videu uvidíte RC B-25 Bomber. Tento letoun je opravdu velký a má výkonné motory. Všechny technické specifikace uvidíte na videu.